Piirkondlikud spordijuhid

Piirkond Spordijuht Telefon E-post

Piirkondlikud spordijuhid

Kaarma Tarvo Pihlas 5667 7544 kaarmasport@gmail.com
Kihelkonna Aivar Kallas 5649 0503 aivar.kallas@gmail.com
Kärla Raivo Uus 522 4999 karla.spordihall@saare.ee
Leisi Arvo Lepp 5690 2008 arvo@leisi.oesel.ee
Lümanda Sander Viira 5453 4304 sander.viira@saare.ee
Orissaare Andla Rüütel 5340 1046 orissaare.sport@gmail.com
Pöide Krista Riik 5345 3772 krista.riik@saare.ee
Valjala Pirgit Nuut 5629 6255 valjala.sport@saare.ee

Kontaktid piirkonnas, kus ei ole spordijuhti

Kuressaare Mati Mäetalu 527 8138 mati.maetalu@kuressaare.ee
Laimjala Vilmar Rei 503 8029 vilmar.rei@saaremaavald.ee
Mustjala Kalle Kolter 5322 9703 kalle.kolter@saaremaavald.ee
Pihtla Tiit Rettau 506 6193 tiit.rettau@saaremaavald.ee
Salme Rasmus Tüüts 452 5074 rasmus.tuuts@saaremaavald.ee

Saaremaa koolispordi koordinaator 2019/2020

Saaremaa Riina Paat 5693 9638 riinapaat@hot.ee

Saaremaa Spordiliit

Saaremaa Kaie Järvelaid 516 3630 info@saaresport.ee