Kihelkonna piirkond

Kihelkonna piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Mustjala, Kärla ja Lümanda piirkondadega. Kihelkonna piirkonna territooriumil on üks alevik ning 41 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Kihelkonna alevikus.

Kihelkonna teenuskeskus

Lümanda mnt 1, Kihelkonna alevik 93401, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Eveli Ait 452 5138
5389 2435
eveli.ait@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Teenistuskoht täitmata 452 5060
5855 9305
vald@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Lümanda TK
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153 
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Mustjala TK
Vanemarhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Andres Abna 452 5047 andres.abna@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Kadri Rea 452 5084 kadri.rea@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 5558 5708 piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teedeteenistuse juhataja Enno Reis 452 5113 enno.reis@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse peaspetsialist Annaliisa Jalak 452 5079 annaliisa.jalak@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse haldusjuht Silver Mägi 5450 0058 silver.magi@saare.ee Marientali tee 27

Teated

Saaremaa valla arengukava piirkondlik arutelu Kihelkonnal leiab aset kolmapäeval, 06.12.2023 algusega kell 18.00 Kihelkonna rahvamajas. Osalema on oodatud kõik huvilised ja inimesed, kes soovivad nii oma piirkonna kui ka valla käekäigus kaasa rääkida!
Kihelkonna piirkonna infolehe Kihelkondlane viimast, septembrikuu numbrit saab lugeda siin.
Kihelkonna arstipunkti vastuvõtu ajad:
perearst Kaalep Koppel  üle nädala reedeti kell 9.0013.00,
pereõde Mare Koitla  E,K,R vastuvõtt ja telefoni teel nõustamine kell 9.0015.00,
telefon 5770 2670.
Vilsandi saarele sõiduks saad osta laevapileti lehelt www.saarelaevapiletid.ee. Liinilaeva graafiku leiab siit.
Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.