Vallavolikogu komisjonid

Komisjonide tööplaan

Kuupäev Kellaaeg Komisjon Asukoht Päevakord
N, 08.08.2019 15.00 Revisjonikomisjon Kuressaare raekoda 08.08.19
E, 19.08.2019 14.30 Rahanduskomisjon Lossi 1 19.08.19
E, 19.08.2019 16.30 Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon Kuressaare kultuurikeskus 19.08.19
K, 21.08.2019 15.30 Haridus- ja noorsootöökomisjon Lossi 1 21.08.19
K, 21.08.2019 16.30 Piirkondliku arengu ja külaelu komisjon Marientali tee 27 21.08.19
N, 22.08.2019 15.00 Ehitus- ja keskkonnakomisjon Tallinna 10 22.08.19
N, 22.08.2019 13.00 Kultuuri- ja spordikomisjon Sandla rahvamaja 22.08.19
N, 22.08.2019 15.00 Kuressaare linnakodaniku komisjon Kuressaare raekoda 22.08.19
N, 22.08.19 15.00 Arendus- ja kommunikatsioonikomisjon Lossi 1 22.08.19
T, 27.08.2019 15.00 Ettevõtlus- ja majanduskomisjon Marientali 27 27.08.19
 
 

Saaremaa Vallavolikogu fraktsioonid:

Sotsiaaldemokraatlik Erakond
esimees Tambet Kikas, aseesimees Liilia Eensaar
 
Eesti Reformierakond
esimees Jaanus Tamkivi, aseesimees Kalle Laanet
 
Valimisliit Saarlane
esimees Vello Runthal, aseesimees Anti Toplaan
 
Eesti Keskerakond
esimees Mihkel Undrest, aseesimees Enn Eesmaa
 
Saaremaa Vallavolikogu 03.11.17 otsus nr 14