Lümanda piirkond

Lümanda piirkond asub Lääne-Saaremaal, piirnedes Kihelkonna, Kärla ja Salme piirkondadega. Lümanda piirkonna territooriumil on 23 küla. Piirkonna teenuskeskus asub Lümanda külas.

Teenuskeskus

Keskusehoone, Lümanda küla 93301, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Telefon E-post Asukoht
Teenuskeskuse juhataja Jaanika Tiitson 452 5141
5623 6402
jaanika.tiitson@saaremaavald.ee Lümanda TK
Piirkonda teenindavad teenistujad
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 452 5145
5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee Laimjala TK
Lastekaitsespetsialist Mare Kurvits 452 5060
5855 9305
mare.kurvits@saaremaavald.ee Kihelkonna TK
Lümanda TK
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067 signe.lohmus@saaremaavald.ee

Kärla TK
Lümanda TK

Arhitekt Maria Reimal 452 5043
5860 0763
maria.reimal@saaremaavald.ee Tallinna 10
Ehituslubade spetsialist Piret Kuldsaar 452 5048
5915 1951
piret.kuldsaar@saaremaavald.ee Tallinna 10
Geoinfospetsialist Argo Riik 452 5096 argo.riik@saaremaavald.ee Tallinna 10
Kasutuslubade ja ehituskontrolli spetsialist Sander Kask 452 5046 sander.kask@saaremaavald.ee Tallinna 10
Maakorraldusspetsialist Inge Aru 452 5084 inge.aru@saaremaavald.ee Tallinna 10
Planeeringuspetsialist Piret Paiste 452 5093
5558 5708
piret.paiste@saaremaavald.ee Tallinna 10
Teespetsialist Toomas Raun 452 5112 toomas.raun@saaremaavald.ee Marientali tee 27
Veekasutuse ja -kaitse
peaspetsialist
Kairi Niit 452 5079 kairi.niit@saaremaavald.ee Tallinna 10
Saaremaa Halduse
haldusjuht
Ilmar Antov 504 8513 ilmar.antov@saare.ee Lümanda TK

Teated

Ilmunud on augustikuine Lümanda Teataja, mida saad lugeda siit.
Saaremaa vallas asuvate kalmistute info ja kontaktandmed leiab siit.