Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas. Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid Saaremaa valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega. Loe ka: Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse põhimäärus.

Uudised

Kust saab abi laps ja tema pere?
Saaremaa laste ja perede tugikeskuse käivitamisega on tekkinud küsimused, kuidas abi andmine on korraldatud. Milline roll on lasteaial, milline koolil, milline tugikeskusel? Küsimustele vastab tugikeskuse juhataja Aaro Nursi.
Loe lähemalt >>
 
Silla mudel
Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus töötab uudse "Silla mudeli" alusel. Töötame välja aluspõhimõtteid laste ja noorte hindamiseks ning toetamiseks, valmistume haridusasutuste tugimeeskondade nõustamiseks. Ootame koostööpartneritelt tagasisidet ning tuge lähituleviku tegevuste planeerimiseks haridusasutustes tel 5347 0471 või e-posti aadressil tugikeskus@saare.ee. Loe lähemalt >>

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus

Reg nr: 77000950
Rootsi 7, Kuressaare 93819 
Telefon: 452 5198, e-post: tugikeskus@saare.ee

Kontaktid:

Juhtimine
Eripedagoogid
Logopeedid
Sotsiaalpedagoogid
Psühholoogid
Juhtumikorraldajad

Juhtimine

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Juhataja Aaro Nursi 5347 0471 aaro.nursi@saare.ee Tugikeskus
Juhiabi Andra Tiik 5884 6070 andra.tiik@saare.ee Tugikeskus

Eripedagoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Eripedagoog Maris Rattasepp   maris.rattasepp@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Eripedagoog Eerika Sepp   eerika.sepp@saare.ee Kaali Kool, Pihtla Kool
Eripedagoog Liisi Laum   liisi.laum@saare.ee Kuressaare Gümnaasium, Kuressaare Vanalinna Kool
Eripedagoog Ene Teras   ene.teras@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed
Eripedagoog Leelo Laus   leelo.laus@saare.ee Kuressaare Gümnaasium, Kuressaare Vanalinna Kool
Eripedagoog Madli Mikli   madli.mikli@saare.ee Kärla Lasteaed
Eripedagoog Annika Pihl   annika.pihl@saare.ee Kuressaare Pargi Lasteaed
Eripedagoogi assistent Triinu Järvalt   triinu.jarvalt@saare.ee Kärla Põhikool
Eripedagoogi assistent Maige Vallik   maige.vallik@saare.ee Kuressaare Ristiku Lasteaed
Eripedagoogi assistent Anneli Saarela   anneli.saarela@saare.ee Lümanda Põhikool, Lümanda Lasteaed

Logopeedid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Logopeed Riina Räim   riina.raim@saare.ee Kuressaare Ristiku Lasteaed
Logopeed Marit Püüa   marit.puua@saare.ee Kuressaare Rohu Lasteaed
Logopeed Varje Varik   varje.varik@saare.ee Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed, Kuressaare Tuulte Roosi Lasteaed
Logopeed Reet Saulin   reet.saulin@saare.ee Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed
Logopeed Aino Hiiuväin   aino.hiiuvain@saare.ee Aste Lasteaed
Logopeed Annaliisa Ratas   annaliisa.ratas@saare.ee Valjala Lasteaed
Logopeedi assistent Eerika Sepp   eerika.sepp@saare.ee Kaali Kool, Pihtla Kool

Sotsiaalpedagoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Sotsiaalpedagoog Mare Poopuu 5782 2377 mare.poopuu@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Sotsiaalpedagoog Maret Metsmaa 5782 4149 maret.metsmaa@saare.ee Lümanda Põhikool, Lümanda Lasteaed, Salme Põhikool, Kihelkonna Kool
Sotsiaalpedagoog Lii Vanem 5196 5782 lii.vanem@saare.ee Kuressaare Noortejaam, Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium
Sotsiaalpedagoog Leana Vahter 5196 5974 leana.vahter@saare.ee Kärla Põhikool, Aste Põhikool
Sotsiaalpedagoog Marika Roots 5330 4598 marika.roots@saare.ee Kuressaare Vanalinna Kool
Sotsiaalpedagoog Aina Sepp-Teevet 5196 8789 aina.sepp-teevet@saare.ee Orissaare Gümnaasium, Orissaare Lasteaed, Tornimäe Põhikool, Kahtla Lasteaed-Põhikool
Sotsiaalpedagoog Liina Kohu 5196 8046 liina.kohu@saare.ee Saaremaa Ühisgümnaasium
Sotsiaalpedagoog Liina Ajangu 5196 8333 liina.ajangu@saare.ee Kuressaare Gümnaasium
Sotsiaalpedagoogi assistent Taidi Bluum 5196 7569 taidi.bluum@saare.ee Valjala Põhikool, Kaali Kool, Pihtla Kool
Sotsiaalpedagoogi assistent Deisi Klaas 5196 8962 deisi.klaas@saare.ee Leisi Kool, Mustjala Lasteaed-Põhikool, Pärsama Lasteaed

Psühholoogid

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Psühholoog Pirgit Põld 5887 3446 pirgit.pold@saare.ee Tugikeskus

Juhtumikorraldajad

Ametikoht Nimi Telefon E-post Haridusasutus
Juhtumikorraldaja Kertu Vapper 5303 8527 kertu.vapper@saare.ee Tugikeskus

 

Artikleid

Kust saab abi laps ja tema pere?
Silla mudel
Tugikeskus leidis tööjõudu ka mandrilt
Aaro Nursi: Tugispetsialistid ei saa töötada kiirabina
Saaremaale tuleb Eestis ainulaadne tugikeskus
Laste ja perede tugikeskust asub juhtima Aaro Nursi
Saaremaa laste ja perede tugikeskuse juhatajaks valiti Aaro Nursi
Laste ja perede tugikeskuse loomise lugu