Lasteaia suverühm

Avaldusi suverühma saab esitada 1. maist kuni 31. maini 2021.

Kirjeldus:

Suverühm on juulis töötav lasteaiarühm, kuhu võetakse lapsi, kes juba kasutavad lasteaiakohta. Kuressaare teeninduspiirkonna laste suverühmad on Ristiku lasteaias ja Leisi piirkonnas Pärsama lasteaias. Teised lasteaiad on hoolekogude otsuste alusel kollektiivpuhkustel. Lapsevanem, kes soovib kasutada lasteaiakohta suverühmas teeb sellekohase avalduse valla hariduse registris. Lapsevanemale, kes on taotlenud lasteaiakohta suverühmas, säilib osalustasu kohustus ka juhul kui laps lasteaias ei viibi. Avaldusi Ristiku lasteaia suverühma saab esitada Hariduse registri kaudu ja Pärsama lasteaeda kirjutades: parsama.lasteaed@saare.ee.

Kui kaua läheb?      Lapsele tagatakse koht suverühmas esitatud avalduse alusel.
Õigusaktid:
Kontakt:
Maarja Pildre, maarja.pildre@saaremaavald.ee, tel 452 5066

Taotlemine elektrooniliselt

Vajalikud sammud: Avage allolev hariduse registrite link ja logige sisse ID-kaardi või Mobiil ID-ga. Valige menüüst Suverühm, täitke taotlus ja esitage see.
Link: Hariduse registrid

Taotlemine kohapeal

Vajalikud sammud: Vajalik isiklik kohaletulek Saaremaa Vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonda (Tallinna 10, Kuressaare, II korrus, ruum 208). Täitke eelnevalt allolev paberblankett või küsige blankett kohapealt. 
Blankett:

Taotlus suverühma registreerimiseks (pdf)  
Taotlus suverühma registreerimiseks (docx)