« Back

Suurjäätmeid võetakse tasuta vastu Sikassaare ning Kapra vanametallis

SUURJÄÄTMETE TASUTA VASTUVÕTU MAHUD TÄITUSID 16.07.2021 NING KOGUMISRING ON SELLEKS AASTAKS LÄBI.

Alates 31. maist 2021 võetakse suurjäätmeid tasuta vastu Sikassaare Vanametallis ja Kapra Vanametallis. Tasuta vastuvõtt toimub kuni mahu (165 tonni) täitumiseni. 

Tasuta võetakse vastu Saaremaa valla majapidamistes tekkinud suurjäätmeid kuni 3 m³ ühe majapidamise kohta. Vastu võetakse vanamööbel ja selle osad, voodid, madratsid, kardinapuud, vaibad, kraanikausid, vannid, dušikabiinid, WC-potid, lapsevankrid jms. Ettevõtete suurjäätmeid, elektroonikajäätmeid, aknaid, uksi, eterniiti, romusõidukite osi, rehve, ehitus-ja lammutusjäätmeid vastu ei võeta. Teise isiku eest jäätmeid ära viies tuleb kogumispunktis esitada allkirjastatud volikiri, kus on toodud jäätmete tekkekohaks oleva korteri või majapidamise aadress, elaniku nimi, kelle nimel jäätmeid üle antakse, tema telefoninumber ja meiliaadress.

Vajadusel on võimalik tellida kogumiskampaania läbiviijalt oma suurjäätmete äraveoks transporditeenust. Sel juhul tasub tellija ise transpordikulu ja vajadusel ka laadimistasu. Suurjäätmete kogumiskampaania viivad läbi OÜ Sikassaare Vanametall (tel 5566 9921) ja OÜ Kapra Vanametall (tel 5650 6282).

Sikassaare Vanametall ja Kapra Vanametall on avatud E-R 8-17, L 10-15.