Kihelkonna Teenuskeskus

Kihelkonna piirkonna koduleht

Lümanda mnt 1, 93401 Kihelkonna, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Eveli Ait 452 5138
5389 2435
eveli.ait@saaremaavald.ee
Infospetsialist Eva-Maria Mäe 452 5139
eva-maria.mae@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Mare Kurvits 452 5140
5750 2452
mare.kurvits@saaremaavald.ee

Kärla teenuskeskus

Kärla piirkonna koduleht

Vallamaja, Pargi 1, Kärla 93501, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Halduse peaspetsialist
(teed, heakord, vallavara)
Toomas Raun 5850 4920
toomas.raun@saare.ee
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067
signe.lohmus@saaremaavald.ee
Eestkostespetsialist Tiina Saare 5386 5166
tiina.saare@saaremaavald.ee

Laimjala teenuskeskus

Laimjala piirkonna koduleht

Laimjala küla, 94401 Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Vilmar Rei 452 5143
503 8029
vilmar.rei@saaremaavald.ee
Infospetsialist Siiri Reek 452 5144
siiri.reek@saaremaavald.ee
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee

Leisi teenuskeskus

Leisi piirkonna koduleht

Kooli 12 Leisi alevik 94202 Saaremaa

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Infospetsialist Airi Toompuu 452 5170
airi.toompuu@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Marina Skljarenko 452 5148
5343 6289
marina.skljarenko@saaremaavald.ee
Lastekaitse
spetsialist
Elve Rozenkron 452 5176
5749 3930
elve.rozenkron@saaremaavald.ee
Ehitusspetsialist Üllar Jõgi 452 5147
5621 6246
ullar.jogi@saaremaavald.ee

Lümanda teenuskeskus

Lümanda piirkonna koduleht

Keskusehoone, Lümanda küla 93301, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Halduse peaspetsialist
(teed, heakord, vallavara)
Ilmar Antov 504 8513
ilmar.antov@saare.ee
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067
signe.lohmus@saaremaavald.ee

Mustjala teenuskeskus

Mustjala piirkonna koduleht

Alevi 12a, Mustjala küla 93601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed  
Teenuskeskuse
juhtaja
Kalle Kolter 452 5151
5322 9703
kalle.kolter@saaremaavald.ee
Infospetsialist Marit Sillamägi 452 5152
5332 1256
marit.sillamagi@saaremaavald.ee
 
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee

Orissaare teenuskeskus

Orissaare piirkonna koduleht

Kuivastu mnt 33, Orissaare 94601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Taavi Kand 452 5173
56217728
taavi.kand@saaremaavald.ee
Infospetsialist Anne Saar 452 5174
anne.saar@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Aina Sepp-Teevet 452 5175
53340903
aina.sepp-teevet@saaremaavald.ee
Lastekaitsespetsialist Merilin Nöör 452 5177
5915 1673
merlin.noor@saaremaavald.ee
Arenduse peaspetsialist Maire Käärid 452 5169
maire.kaarid@saaremaavald.ee
Teespetsialist Raul Koppel 452 5172
raul.koppel@saaremaavald.ee
Maakorraldusspetsialist Margus Pikkor 452 5171
margus.pikkor@saaremaavald.ee

Pihtla teenuskeskus

Pihtla piirkonna koduleht

Vallamaja, Pihtla küla 94101, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed

Teenuskeskuse
juhataja

Tiit Rettau 452 5154
506 6193
tiit.rettau@saaremaavald.ee
Infospetsialist Piret Mägi 452 5155
5382 2508
piret.magi@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kai Albert 452 5156
5332 7274
kai.albert@saaremaavald.ee

Pöide teenuskeskus

Pöide piirkonna koduleht

Rahvamaja, Tornimäe küla 94501, Saaremaa vald
Poide-teenuskeskus@saaremaavald.ee

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Toomas Oll 452 5157
509 6104
toomas.oll@saaremaavald.ee
Infospetsialist Pärje Raev 452 5158
512 3655
parje.raev@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Aili Ansper 452 5159
5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee

Salme teenuskeskus

Salme piirkonna koduleht

Sõrve mnt 3, 93201 Salme,Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse
juhataja
Kalmer Poopuu 452 5160
511 6418
kalmer.poopuu@saaremaavald.ee
Infospetsialist Rita Mägi 452 5161
rita.magi@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kaia Kuul 452 5162
5915 1803
kaia.kuul@saaremaavald.ee

Torgu teenuskeskus

Torgu piirkonna koduleht

Koolimaja, Iide küla, 93101,Saaremaa vald

Ametinimetus Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse
juhataja
Marite Ringas

452 5163
5340 9472
marite.ringas@saaremaavald.ee

Sotsiaaltööspetsialist Juta Sepp 452 5165
5910 8403
juta.sepp@saaremaavald.ee

Valjala teenuskeskus

Valjala piirkonna koduleht

Posti 15, Valjala, 94302,Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktid
Teenuskeskuse
juhataja
Tiit Aavik 452 5166
521 6672
tiit.aavik@saaremaavald.ee
Infospetsialist Ingel Kuusküll 452 5167
ingel.kuuskull@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kairi Nuut 452 5168
5450 2187
kairi.nuut@saaremaavald.ee