Tunnustamine

Täiskasvanud õppija nädal 2019 - aasta tegijad

Aasta õppija 2019 - Anu Kaljuste (Hellamaa raamatukogu)
Aasta seeniorõppija - Valve Reede (TÜ Väärikate Ülikool)
Aasta õpitegu 2019 - "Sörulase aabits" välja andmine (MTÜ Sörvemaa Pärimuse Selts, eestvedaja Mari Lepik) ning „Ö-ülikool" korraldamine (eestvedaja Maie Meius)
Aasta lasteaiaõpetaja - Marju Lipp (Kärla Lasteaed)
Aasta klassiõpetaja - Irena Sink (Saaremaa Ühisgümnaasium)
Aasta põhikooli aineõpetaja - Inge Vahter (Saaremaa Ühisgümnaasium)
Aasta kutseõpetaja - Andres Meisterson (Kuressaare Ametikool)
Aasta gümnaasiumiõpetaja - Marit Tarkin (Kuressaare Gümnaasium)
Aasta tugispetsialist - Piia Prei (Kuressaare Ametikool)
Aasta hariduse sõber - Anne Teigamägi

Olümpiaadidel ja konkurssidel edukalt esinenud õpilased ja nende juhendajad 2019

Üleriigilised olümpiaadid
Majandus - I koht Danel Tiitma (Orissaare Gümnaasium 12. kl, Külli Rihvk)
Inimeseõpetus - I-II koht Ragne Heinmets (Mustjala Põhikool 8. kl, Tiiu Lõhmus)
Kunst - II koht Annaliisa Lepik (SÜG 9. kl, Jaanika Kask), III koht Saara Väli (Orissaare Gümnaasium 10. kl, Katrin Vaher)
Geograafia - II koht Cariina Latkin (Valjala Põhikool 8. kl, Ülle Lahi), III koht Otto Tuuling (SÜG 9. kl, Merike Kuldsaar)
Rahvaluule - III koht Liisa Õunpuu (SÜG 11. kl, Rita Ilves)
Bioloogia - IV koht Marie Eike Rebane (SÜG 8. kl, Inge Vahter)
Käsitöö - IV-V koht Eliise Kask (SÜG 9. kl, Kaie Kesküla)
Keskkonna- ja ajalooalane konkurss - I koht Kennet Puiestee (SÜG 7. kl, Inge Vahter), Cathrin Benita Poopuu (SÜG 9. kl, Inge Vahter), Cariina Latkin (Valjala Põhikool 8. kl, Ester Vaiksaar) 
II koht Lisette Vahu/Liisa Viljaste (SÜG 7. kl, Inge Vahter), Martin Vesberg (SÜG 9. kl, Ivar Ojaste) 
III koht Hanna Ellermaa/Melania Mägi (Aste Põhikool 5.-6. kl, Ülle Soom/Maie Meius), Merit Matt/Katrin Lindmäe (SÜG 8. kl, Inge Vahter) 
 
Mitme maakondliku olümpiaadi võitjad
I koht (matemaatika, füüsika, keemia, bioloogia) -  Voldemar Kirss (SÜG 9. kl)
I koht (füüsika, keemia, geograafia, majandus) - Danel Tiitma (Orissaare Gümnaasium 12. kl) 
I koht (matemaatika, füüsika, bioloogia) - Katrin Lindmäe (SÜG 8. kl) 
I koht (inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus) - Kädi Õun (Salme Põhikool 6. kl)
I koht (keemia, emakeel) - Paul Oskar Kuris (Valjala Põhikool 8. kl)
I koht (matemaatika, füüsika) - Triinu-Liis Torri (SÜG 10. kl)
I koht (geograafia, bioloogia) - Torm Vatsfeld (SÜG 10. kl) 
 
Aasta juhendaja -  bioloogiaõpetaja Inge Vahter (SÜG)
______________________________________________________________

Täiskasvanud õppija nädal 2018 - aasta tegijaid

Saare maakonna Aasta õppija 2018 - Jorma Tapio Ihalainen
Aasta seenior õppija - Jannu Holsting 
Aasta Koolitaja 2018 – Veeve Kaasik
Aasta õppijasõbralik tööandja 2018 - Arborest OÜ (juhataja Heiki Hanso omab ka üleriigilise õppijasõbraliku tööandja 2018 laureaadi tiitlit)
Aasta õpitegu 2018 - Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumi täiendusõppeosakonna kogemusõppe loengute sari

Aasta lasteaiaõpetaja 2018 - Siret Liiv (eralasteaed Naerusuu)
Aasta klassijuhataja 2018 - Irina Arhipova (Kuressaare Ametikool)
Aasta põhikooliõpetaja 2018 - Ülle Kreos (Kuressaare Vanalinna Kool)
Aasta gümnaasiumiõpetaja 2018 - Arne Loorpuu (Saaremaa Ühisgümnaasium)
Aasta kutseõppeasutuse õpetaja 2018 - Merit Karise (Kuressaarea Ametikool)
Aasta tugispetsialist 2018 - Leelo Laus (Kuressaare Gümnaasium)
Aasta õppeasutuse juht 2018 - Neeme Rand (Kuressaare Ametikool)
Aasta hariduse sõber 2018 - Jaanis Sarapuu (Saaremaa Ühisgümnaasiumi hoolekogu esimees)

Kuressaare linna 2018. aasta Kaunite Kunstide ja Aasta Gümnasisti stipendiumid

KAUNITE KUNSTIDE laste stipendium - Oliver Leppik
KAUNITE KUNSTIDE noorte stipendium - Mart Truu
AASTA GÜMNASISTI stipendium - Paul-Mark Pihl, Kristjan Mäeots

Kuressaare linna 2017. aasta haridusvaldkond

AASTA TEGU HARIDUSES 2017:
  • Saare maakonna hariduskonverentsi „Merest kantud tarkus" läbiviimine (koolituskeskus Osilia, juhataja Margit Düüna)
  • Luce kooli loomine (direktor Tiia Leppik)
  • SÜG-i kabaree (õpetaja ja treener Tiiu Haavik)
Fotod: Pildigalerii