Saaremaa vallavolikogu esimees Tiiu Aro astub tagasi

Teavitame, et Saaremaa vallavolikogu esimees Tiiu Aro astub volikogu esimehe kohalt tagasi.

Eile, 17. veebruaril esitas Saaremaa vallavolikogu esimees Tiiu Aro vallasekretär Liis Juulikule avalduse volikogu esimehe kohalt tagasiastumiseks alates 26. veebruarist.

„Suundun erialasele tööle Tallinnasse ja hakkan ennast Saaremaa vallavolikogu liikmena jagama Tallinna ja Saaremaa vahel," sõnas volikogu esimees. Tiiu Aro jätkab ka sihtasutuse Kuressaare Haigla nõukogu esimehena.

Valla põhimääruse kohaselt toimuvad vallavolikogu esimehe tagasiastumisel järgmisel volikogu istungil volikogu esimehe erakorralised valimised. Seega toimuvad Saaremaa vallavolikogu uue esimehe valimised 26. veebruaril ehk tuleval reedel aset leidval volikogu istungil.