« Tagasi

Keelekümbluse linnalaager noortele Kuressaares

27. juunil 2022 saab hoo sisse lõimumist ja eesti keele õpet algtasemel toetava linnalaagri esimene vahetus. Kuressaares toimuva päevalaagri eesmärk on toetada Eesti ja Ukraina noorte lõimumist ja eesti keele õpet. 

Laagris on kohti 20-le Ukraina noorele vanuses 7-16 ja 20-le Saaremaa noorele samuti vanuses 7-16. Keeleõpe on ühendatud laagri programmiga.
Laagris on kavandatud erinevad tegevused: pudelite värvimine, süüterooside meisterdamine, nahast võtmehoidjate tegemine, riidekottide värvimine; sportlikud mängud sh golfiga tutvumine, külla tuleb MoNo buss ning samuti küpsetatakse pannkooke ja reedel sõidetakse Pidula wakeparki.

I vahetus 27.06 - 1.07 2022 ranna noortekeskuses (Kalda pst 1).
Kehvade ilmade korral ollakse Kuressaare avatud noortekeskuses noortejaamas. Päev algab kell 10.00-10.30 kogunemisega ja lõpeb kell 16.00. Päeva sees soe lõunasöök. Reedel 1. juulil on ekskursioonipäev, kaasa võtta ujumisriided ja rätik ning päevituskreem (soovitatavalt vähemalt 30 SPF).
Laagri tasu 5 eurot palume kaasa võtta laagri esimesel päeval ehk 27. juunil.
Laagri kasvatajateks on Lindia Lallo ja Saaremaa Noorsootöö Keskuse noorsootöötajad.
NB! Iga päev soovitame kaasa võtta ujumisriided, päikesekreemi, peakatte.

Kellele selleks vahetuseks kohta ei jagu saab end kirja panna juba 4. juulil algavasse II vahetusse, mille registreerimine avaneb laagrile eelneval nädalal.

Laagrisse registreermise link asub SIIN.

Projekti toetab Saaremaa Vallavalitsus ning lisaks on see esitatud ka rahastuseks Haridus- ja Teadusministeeriumile.


Lisainfo ja küsimused:
Lindia Lallo
Noorsootöö ja huvihariduse peaspetsialist
lindia.lallo@saaremaavald.ee
tel 5253446