« Tagasi

Kutsu kirjakandja enda juurde!

Omniva pakub võimalust kutsuda kirjakandja koju või tööle postiteenuste kasutamiseks oma elu- või asukohast lahkumata.
Teenus on suunatud eelkõige maapiirkondades postiasutusest kaugemal elavatele inimestele ning eriti mugav neile, kel ea, tervise või transpordi puudumise tõttu postiasutusse minek raskendatud.

Kirjakandja kutsumine on tasuta kui elad lähimast postkontorist kaugemal kui 5 km. Sel juhul tuleb maksta ainult postiteenuste eest ja kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutustes. Kirjakandja müüb vajadusel postmarke või paneb kliendi eest kirjad ja pakid teele. Samuti saavad kliendid tasuda oma arveid või võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti, ajakirju.

Kirjakandja kutsumiseks saab helistada klienditeenindusse numbril 661 6616 või täita ankeedi SIIN. Tellimuse vormistamisel tuleb märkida, mida soovitakse kirjakandja abil teha ning mis aadressil teenuse osutamist oodatakse. Seejärel võtab klienditeenindaja ühendust ja lepib kokku teenindamise aja. Kirjakandja tuleb tellimust täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ja saabub ajavahemikus kell 8.00–17.00.
Kui aga lähim postiasutus on lähemal kui 5 km, siis on kirjakandja koju tellimine tasuline. Kirjakandja koju kutsumine maksab sel juhul kuni 30 kg saadetise puhul 5 eurot.