Kihelkonna Teenuskeskus

Kihelkonna piirkonna koduleht

Lümanda mnt 1, 93401 Kihelkonna, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja KT
Vastuvõtt: T, K, N, R
Tormis Lepik 452 5138
5389 2435
tormis.lepik@saaremaavald.ee
Infospetsialist Eva-Maria Mäe 452 5139
eva-maria.mae@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Mare Kurvits

452 5140
5750 2452
mare.kurvits@saaremaavald.ee

Mare Kurvits on puhkusel 12.08 - 26.08. Teda asendab Signe Lõhmus, tel 529 6067.

 

 

 

Kärla teenuskeskus

Kärla piirkonna koduleht

Vallamaja, Pargi 1, Kärla 93501, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Halduse peaspetsialist
(teed, heakord, vallavara)
Toomas Raun 5850 4920
toomas.raun@saare.ee
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067
signe.lohmus@saaremaavald.ee
Eestkostespetsialist Tiina Saare

5386 5166
tiina.saare@saaremaavald.ee

 

Laimjala teenuskeskus

Laimjala piirkonna koduleht

Vallamaja, Laimjala küla, 94401 Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Vilmar Rei 452 5143
503 8029
vilmar.rei@saaremaavald.ee
Infospetsialist Siiri Reek 452 5144
siiri.reek@saaremaavald.ee
Eestkostespetsialist Ervin Raudsik 5198 8173
ervin.raudsik@saaremaavald.ee

Leisi teenuskeskus

Leisi piirkonna koduleht

Kooli 12 Leisi alevik 94202 Saaremaa

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Tuuli Pärtel 452 5171
tuuli.partel@saaremaavald.ee
Infospetsialist Airi Toompuu 452 5170
airi.toompuu@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Marina Skljarenko 452 5148
5343 6289
marina.skljarenko@saaremaavald.ee
Lastekaitse
spetsialist
Elve Rozenkron 452 5176
5749 3930
elve.rozenkron@saaremaavald.ee
Ehitusspetsialist
vastuvõttT ja R 
Üllar Jõgi

452 5147
5621 6246
ullar.jogi@saaremaavald.ee

Saaremaa Halduse
peaspetsialist (teed, heakord, vallavara)

Jaak Grepp

457 3444
522 7431
jaak.grepp@saare.ee

Sünni registreerimine
 

Avatud: E, T, N  8.00-16.30; K  8.00-18.00; R  8.00-15.00
Lõuna 12.30-13.00
Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnev tööpäev on lühendatud kolme tunni võrra. Teistele riigipühadele vahetult eelnev tööpäev on lühendatud ühe tunni võrra.

Lümanda teenuskeskus

Lümanda piirkonna koduleht

Vallamaja, Lümanda küla 93301, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Halduse peaspetsialist
(teed, heakord, vallavara)
Ilmar Antov 504 8513
ilmar.antov@saare.ee
Sotsiaaltööspetsialist Signe Lõhmus 529 6067
signe.lohmus@saaremaavald.ee

Mustjala teenuskeskus

Mustjala piirkonna koduleht

Alevi 12a, Mustjala küla 93601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed  
Teenuskeskuse
juhtaja
Kalle Kolter 452 5151
5322 9703
kalle.kolter@saaremaavald.ee
Infospetsialist Marit Sillamägi 452 5152
marit.sillamagi@saaremaavald.ee
 
Sotsiaaltööspetsialist Kristina Kauber 452 5153
5191 2715
kristina.kauber@saaremaavald.ee
PUHKUSEL:
Kalle Kolter 21. august - 5. september

Orissaare teenuskeskus

Orissaare piirkonna koduleht

Kuivastu mnt 33, Orissaare 94601, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Infospetsialist Anne Saar

452 5174
anne.saar@saaremaavald.ee

Sotsiaaltööspetsialist
 
Merilin Nöör

452 5175
5334 0903
merilin.noor@saaremaavald.ee
Puhkus 19.08 - 06.09.2019

Lastekaitsespetsialist Kaide Aaso

452 5177
5915 1673
kaide.aaso@saaremaavald.ee

Arenduse peaspetsialist Maire Käärid

452 5169
maire.kaarid@saaremaavald.ee

Teespetsialist Raul Koppel

452 5172
raul.koppel@saaremaavald.ee

Ehitusspetsialist
Vastuvõtt N 8.30-16.30

Üllar Jõgi

5621 6246
ullar.jogi@saaremaavald.ee

Avatud: E, T, N 8.00 - 16.30; K 8.00 -18.00; R 8.00 - 15.00

Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnev tööpäev on lühendatud kolme tunni võrra. Teistele riigipühadele vahetult eelnev tööpäev on lühendatud ühe tunni võrra.

Sünni registreerimine

Pihtla teenuskeskus

Pihtla piirkonna koduleht

Vallamaja, Pihtla küla 94101, Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed

Teenuskeskuse
juhataja

Tiit Rettau

452 5154
506 6193
tiit.rettau@saaremaavald.ee

Infospetsialist Piret Mägi

452 5155
5382 2508
piret.magi@saaremaavald.ee

Sotsiaaltööspetsialist Kai Albert 452 5156
5332 7274
kai.albert@saaremaavald.ee

Pöide teenuskeskus

Pöide piirkonna koduleht

Rahvamaja, Tornimäe küla 94501, Saaremaa vald
E-post: poide-teenuskeskus@saaremaavald.ee

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhataja Toomas Oll 452 5157
509 6104
toomas.oll@saaremaavald.ee
Infospetsialist Pärje Raev 452 5158
512 3655
parje.raev@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist
Vastuvõtt: E 8:00 -16:00
Aili Ansper 452 5159
5386 1279
aili.ansper@saaremaavald.ee

Tööaeg: E, T, N  8.00-16.30, K  8.00-18.00, R  8.00-15.00 Lõuna 12.30-13.00

Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnev tööpäev on lühendatud kolme tunni võrra. Teistele riigipühadele vahetult eelnev tööpäev on lühendatud ühe tunni võrra.
Pöide info Facebookis  

Salme teenuskeskus

Salme piirkonna koduleht

Sõrve mnt 3, 93201 Salme,Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse juhi KT,
Sotsiaaltööspetsialist
 
Kaia Kuul 452 5162
5915 1803
kaia.kuul@saaremaavald.ee
Infospetsialist Rita Mägi 452 5161
rita.magi@saaremaavald.ee

Torgu teenuskeskus

Torgu piirkonna koduleht

Kogukonnamaja, Iide küla, 93101, Saaremaa vald

Ametinimetus Nimi Kontaktandmed
Teenuskeskuse
juhataja
Marite Ringas

452 5163
5340 9472
marite.ringas@saaremaavald.ee

Sotsiaaltööspetsialist Juta Sepp

452 5165
5910 8403
juta.sepp@saaremaavald.ee

Valjala teenuskeskus

Valjala piirkonna koduleht

Posti 15, Valjala, 94302,Saaremaa vald

Ametikoht Nimi Kontaktid
Teenuskeskuse
juhataja
Tiit Aavik 452 5166
521 6672
tiit.aavik@saaremaavald.ee
Infospetsialist Ingel Kuusküll 452 5167
ingel.kuuskull@saaremaavald.ee
Sotsiaaltööspetsialist Kairi Nuut 452 5168
5450 2187
kairi.nuut@saaremaavald.ee

Tööaeg:
E,T,N 8.00-16.30, K 8.00-18.00, R 8.00-15.00

Uusaastale, Eesti Vabariigi aastapäevale, võidupühale ja jõululaupäevale vahetult eelnev tööpäev on lühendatud kolme tunni võrra. Teistele riigipühadele vahetult eelnev tööpäev on lühendatud ühe tunni võrra.

Valjala info facebook

 

VALJALA TEENUSKESKUSE 2019. AASTA PUHKUSED

Ingel Kuusküll 12.-27. august
Kairi Nuut 12.-27. august (asendab Kai Albert, kai.albert@saaremaavald.ee)